Witamy

Nagrobek kojarzy się nam z cmentarzem
- miejscem gdzie spoczywają nasi bliscy, którzy odeszli. Każda śmierć jest tragedią i stratą, cierpieniem, bólem, żalem i wiąże się z poczuciem bezsilności.

Nagrobek stał się symbolem pamięci o zmarłych. O Tych, których nie ma już wśród nas, Ludziach dla nas ważnych, o których wspomnienie będzie zawsze żywe w naszych sercach i umysłach.

Historia ustawiania nagrobka na mogile zmarłej osoby sięga czasów starożytnych. Tradycyjnie uważano, że stawia się go w pierwszą rocznicę śmierci. Zamawiając nagrobek kierujemy się czsto trwałością materiału, wybierając kamień, jako synonim czegoś długowiecznego. Symbolu, który będzie istniał tak długo, jak nasza pamięć o najbliższych. W związku z wieloletnią tradycją zakadu kamieniarskiego DEMKÓW nie proponujemy w swojej ofercie nagrobków gotowych chińskiej produkcji.

Chętnie realizujemy oryginalne projekty(np. nagrobki łączone ze szkłem i rzeźbą),
Wszystkie zlecenia i projekty wykonujemy od podstaw w naszym zakładzie (projektowanie,cięcie,szlifowanie,rzeźbienie,napisy i grafiki nagrobne itp).
Mamy dostęp do oryginalnych i niespotykanych kamieni
, których złoża niedawno odkryto.

Wykonujemy nagrobki pojedyncze podwójne dziecięce, grobowce, sarkofagi, urny, nagrobki dla zwierząt - z każdego rodzaju kamienia, wzory klasyczne, bądź nowoczesne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, chętnie zrealizujemy każdy ciekawy projekt nagrobka.

Nagrobki na cmentarzach powinny mieć swój indywidualny styl. Oddawać cechy zmarłej osoby. Wielokrotnie zauważamy na naszych nekropoliach wytwory masowej produkcji, podobne lub identyczne, pozbawione indywidualizmu i duszy, charakteru i piękna. Nagrobek powinien być symbolem, miejscem, o które dbamy i które jest widomym znakiem przemijania, niepewności i kruchości życia. Nie pozwólmy aby cmentarze były szare, nijakie, sztampowe, pozbawione indywidualizmu. Nasi bliscy byli wyjątkowi, mieli swoje pasje, marzenia, zainteresowania. Niech miejsca ich spoczynku równie takimi pozostaną.

WYKONUJEMY RENOWACJE, PODNOSZENIA, NAPRAWY NAGROBKÓW. MASZ PROBLEM Z NAGROBKIEM ? ZADZWOŃ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE I WYCENIMY KOSZTA NAPRAW 788 331 691 !